Menu
Your Cart

Ortaklık Sistemi

Ortaklık Programı Kullanımı & Koşulları

Ortaklık programı kapsamında belirlenen komisyon oranı ile yaptığınız her satıştan kazanç sağlayabilirsiniz. Ortaklık programı güncel komisyon oranını görüntülemek ve ortaklık programına üye olmak için tıklayınız.

Bu programda satış ortaklığına katılan kişilerin yapması gereken sadece müşteriyi yönlendirmek ve alışveriş yapmasını sağlamak. Kargo, kredi kartı komisyonunu karşılamak, kredi kartıyla alışveriş imkanı sunmak, taksit imkanı sunmak, baskı sağlamak bizim sorumluluğumuzdadır. 

Ortaklık Programı Nedir?

Ortaklık programı kolay yoldan kazanç sağlamak isteyenleri biraraya getiren bir programdır. Ortaklık programı bir bakıma bayilik gibidir. 

Ortaklık Programında Kazanç Nasıl Sağlanıyor? 

Müşterinize satışını yapmış olduğunuz ürün bellidir. Takip kodu oluşturma aracını kullanarak ürün takip kodu oluşturup müşterinize oluşturduğunuz takip kodunu göndermeli ve alışveriş işlemini tamamlamasını istemelisiniz. Müşteriniz göndermiş olduğunuz takip kodunu kullanarak alışveriş yaptığında ve ödeme tamamlandığında, müşteri sipariş durumu "Tamamlandı" olarak güncellendiğinde belirtilen oranda komisyon ortaklık hesabınıza yansıtılır. Müşteriniz takip kodunuzu kullanmadığı taktirde irtibata geçip sizin müşteriniz olduğunu ispat edecek bilgiler verirseniz komisyonunuz manuel olarak eklenecektir. 

Ortaklıkta Komisyon Ödemesi Nasıl Sağlanıyor?

Satış ortaklarımıza sistemde belirtmiş oldukları banka hesaplarına komisyonları 15 günde bir ilk pazartesi günü aktarılır.

Güncel Komisyon Oranımız %7dir. Örneğin 100TL lik yaptırdığınız satıştan 7TL net kazanç sağlarsınız. Daha çok satış daha çok kazanç demek. 

Diğer Bilgiler:

Kargoyu Karşılıyor musunuz?

Evet, siparişi veren müşteriden kargo ücreti tahsil edildiği için satış ortağımızdan herhangi bir kargo ücreti istenmemektedir. 

Kredi Kartı Entegrasyonu Hangi Firma Sağlıyor?

PAYTR (Detaylı Bilgi

Komisyon Oranında Artış Olacak mı?

İlk 1 sene artış beklenmemelidir, sonrasında satış miktarına göre değerlendirme yapılabilir. 

Ürün İadesi

Ürün iadesi durumunda satış ortaklığı ücretiniz eksi bakiye olarak sisteme yansıtılır

 

Ortaklık Programı Nasıl Kullanılır?

Bu takip bağlantısı size özeldir ve bu takip bağlantısıyla yapılan her alışverişten komisyon kazanmaktasınız. Takip kodları her ürün için ayrı olarak oluşturulmalıdır. Bu takip kodlarını internet üzerinde paylaşabilir, yayınlayabilir ve dağıtabilirsiniz. Bu takip koduyla seçtiğiniz ürünü satın almaları durumunda komisyonunuz otomatik olarak eklenecektir.

 

Sistem hatalarını bildirmek için info@mobilyaninmodasi.com adresinden veya whatsapp müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz.